جــنــگــــ زده

می نهم پریشانی بر سر پریشانی

جــنــگــــ زده

می نهم پریشانی بر سر پریشانی

بنویسید که بد بودم و جارم بزنید ...
پنجه در هر چه که من واهمه دارم بزنید !

×××

یک نفر آدمم و چند نفر غمگینم.

آخرین نظرات

آیا من دخدره بدی هسدم ؟!

پنجشنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۴، ۰۴:۰۷ ب.ظ


دیشب رفدیم افطاری خانه ی بخشی از همان فک و فامیل های پسریالغوز دارمان ( ترکیب وصفی به معنای فامیل هایی که دارای پسرهای یالغوز هستند) + از بخت و اقبال نیکو همان فک وفامیل های بچه مفو و عنو دارمان هم آنجا بودند :/


 از آنجایی که بنده در انجام عمل مقابله به مثل ید طولایی دارم در همان ابتدای ورود به خانه شان گفدم رمز اینترنتتون چنده ؟


و خب رمز اینترنتشان 2374944 بود ، رمز نگاریش کردم فهمیدم 23 سن پسر دومیست 74 سال تولد پسر سومیست 94 هم سن پدربزرگ مادری دخدردایی پدرشان اسد و آن فسقله 4 تهش هم مربوط میشود به سن اولین نوه شان .


 من تمام سعیم را کردم که نتشان تمام شود ولی نشد ، باور کنید کل مموری گوشی را خالی کردم تا بتوانم هرچند تا که میخواهم برنامه دانلود کنم، حتی حاضر شدم کــِـلــَش را حذف کنم و دوباره از نو آن را نصب کنم اما نشد ... کوشش هایم ثمر نداد و آخره شب ندایی مبتنی بر اتمام اینترنت نیامد که نیامد :/ ولی حداقل توانستم سرعت اینترنت را برسانم به سرعت حرکت لاک پشت آبی اقیانوس اطلس که قطع نخاع شده و دو تا چرخ ویلچرش هم خراب است .


خلاصه دهن نگذاشدیم برای صاحاب خانه :دی ( صاحاب را با لهجه ی دهکردی غلیظ بخوانید )


قبلش با گودزیلا هماهنگ کردم که تا خرخره غذا بخور وحتی توی شش هایت هم غذا بریز بلکه آن گوشد های انگولک شده ی آن شب جبران شود و جگره اینجانب مثقالی خنک شود.


میدانید کجا سوخدم ؟ الان شما فکر میکنید من توی آشپزخانه سوخدم یا مثلا روی گاز یا توی فر یا در اندرونی ِ تنور ولی نه شما مثل همیشه اشتباه فکر میکنید و من نمیدانم تا کی میخواهید چوب ندانم کاری هایتان را بخورید :/  بله من آنجایی سوخدم که ما به عنوان میهمان وظیفه داشدیم یک بسته دو کیلویی زولبیا بامیه و گوش فیل ( آیا واقعا گوش فیل اسد ؟ آیا در مناطق سکونتی شما نیز گوش فیل تلفظ می شود ؟ آیا اصن دارید چیزی با عنوان گوش فیل ؟ و آیا اینکه چرا انقدر به فیل گیر داده اند ؟ گوش فیل و یک چیز دیگر فیل که به غلط ذرت بو داده گفده می شود :/ چرا گوش نهنگ نه ؟ اصلا نهنگ گوش دارد ؟ شما باز دارید چوب ندانم کاری هایتان را میخورید و تازه این دفعه به خورد من هم می دهید :/ ) از شیرینکام دهکرد سیتی واقع در خیابان کاشانی به قیمت یک عالمه تومان بخریم ببریم برایشان ولی ایشان وظیفه نداشدند دانه ای از آن زولبیا بامیه های کذایی نامبرده را بیاورند تناول کنیم :/ جدی می گویم نیاوردند ، خرما گردو ریختند جلویمان و ما هم که تو دار ، دم نزدیم و همان خرماها را خوردیم :/


بعد میدانید کجا بیشدر سوخدم ؟


آری این دفعه موقع خوردن حلیم سوخدم :/الان شما چوب دانم کاریتان را خوردید و این خوب نیست چون روزه تان باطل شد و این یعنی شما اصلا حواستان نیست که روزه هستید :/ این روزه است شما گرفدی ؟ نه این روزه است تو گرفدی ؟ با این روزه فکر میکنی رات بدن بهشت ؟  نه جدا خودتو مسخره کردی یا ماه رمضون رو ؟ :/


خب الان غیرمستقیم گفدم که حلیم هم داشدند + برنج و مرغ ، همانطور که در بالا ذکر شد طبق قراری که با گودزیلایمان داشدیم کاسه کاسه حلیم ریخدیم توی شش هایمان و معده را باقی گذاشدیم برای برنج و مرغ ، بعدش برنج و مرغ و هرچه که روی سفره بود اعم از انواع ترشی وسبزی و سالاد و ماست ودوغ ریخدیم در اندرون معدمان، وخلاصه چیزه نخورده باقی نگذاشدیم .


 زن صاحبخانه که خیلیم پیر نیست و یه ذره پیراست و دو تا نوه دارد به اسم های امیر و ارشیا که به شما ربطی ندارد، دم و دیقه میگفد : خوشمزس ؟ خوب درسد کردم ؟ حلیمش مزه حلیم آبکیای بیرون رو میده یا بهتره ؟ :/


آخه خواهره من ، مادره من، مادربزرگه من این سوال است که میپرسی آن هم در این سن ؟ تازه عروسی مگه ؟:///


آیا ما می توانستیم بگوییم مزه ی غذایتان خیلی بیخود بود و به زور دوغ هل دادیم توی دهانمان؟ آیا ما میتوانستیم بگوییم با وجود آن چند کیلو گوشدی که خودتان گفدید توی حلیم ریخدید و ما ندیدیم این حلیم آبکیست ؟ آیا ما می توانستیم بگوییم برنجت زنده بود ؟ آیا ما میتوانستیم بگوییم سالاد نمک نداشد؟ آیا ما می توانستیم بگوییم خورشتتان جا نیفتاده بود ؟ آیا ما میتوانستیم بگوییم ماست موسیر میخواسدیم و شما ماست موسیر نداشدید ؟  آیا ما می توانستیم آن زمان فعل توانستن را صرف کنیم ؟ یا آیا مارا از خانه پرت میکردید بیرون شرف ما را میبردید و خواستگارهای ما را می پراندید ؟


 میدانید؛ زن با نفوذیست ، زن های پیر بانفوذند و اگر مثلا یک مادری شما را نظر کند برای پسرش ، همین زن های پیر نقش زیادی را در رسیدن یا نرسیدن شما به آن مذکر مذکور ایفا می کنند.البته طبق رای گیری که در مدرسه انجام دادیم من چهره ی مادرشوهر پسندی ندارم و احتمال این اتفاق زیر صفر است :/ ولی خب گاهی وقت ها لازم است در جهت اینکه چهره ی خوبی در فامیل داشده باشم  دروغ بگویم و تزویر و سفسطه بنمایم ، خداوند ما را ببخشاید و همچنین شمارا .


داشدم میگفدم ؛ خلاصه آن شب تا توانستیم خوردیم و نتشان را به یغما بردیم ولی عقده ی یک چیزی ماند توی دلم ، یک پارچ بزرگ شربت آب پرتقال گذاشده بودند روی کابینت ، من هی رفدم و آمدم ، هی آستین بالا زدم ظرف شسدم ، هی بچه ی مفو و عنو بغل کردم وآن حوالی پرسه زدم ولی مگر کسی تعارف میزد ؟ تا آخره شب این پا و آن پا کردم ولی نیاورد ... آن لامصب را نیاورد ! حتی یک بار زل زدم به پارچش ، گفدم دیگر الان می فهمند ، ولی نمیدانسدم با یک جماعت پوست کلفت تر از خودم در افتاده ام و خب آن پارچ به همان حالت دکوری معهود همان جا ماند :/


نه اینکه ما نخورده باشیم یا مثلا نداشده باشیم بخوریم :/ ما توی خانه مان هم شربت پرتقال داریم هم آلبالو ، مارک سن ایچ هم میخوریم فقد ، یک مدت ویمتو مصرف میکردیم ولی خب به صرفه نیست و به تولید داخلی لطمه میخورد بدین جهت همان سن ایچ مصرف میکنیم. بله میگفدم ، ما توی خانه مان همه چیز داریم برای خوردن چون پدره مان یک شغل شاخی دارد که اگر الان بگویم می گویید اوه مای الله هـــِـر فادِر ایز ریــِـلی شاخ اند فاموس( فاموس به معنای مشهور) ومعلوم می شود که ما پول دار هسدیم ، البته نه اینکه خیلی پولدار باشیم ، کم پولدار هستیم.  اما خب مساله این است که آن موقع هوس همان آب پرتقال توی همان پارچ شیشه ای که رویش گل گلی بود را کرده بودم و هیچ آب پرتقال دیگری جای آن را نمی گرفت.


میدانید الان تازه یادم افتاد رمز اینترنت خانه ی فامیلمان را لو دادم :/ 2374944 :/  خب این خیلی بد است ، شما الان رمز خانه شان را دارید و خیلی راحت می توانید بکوبید بیایید دهکرد سیتی و بعد بیایید از روی آی پی خانه ی ما را پیدا کنید بعد به من باج دهید تا من آدرس خانه ی آن ها را به شما بدهم و بعدش بروید در حوالی خانه شان اینترنتشان را استفاده کنید و از شانس خوب شما یک قطعه زمین خالی به ارزش 120 ملیون تومان جفت خانه شان  در نزدیکی های مودمشان هست که میتوانید بروید با اجاره ی ماهی50 تومان آنجا چادر بزنید و از اینترنت مفت با رمز 2374944 استفاده کنید. همه ی این ها میتوانست جزو اطلاعات سری اف بی آی و سی آی اِی باشد ولی الان در کمال تاسف من همه شان را لو دادم و الان ممکن است یکی از شماها جزو جواسیس اف بی آی یا سی آی اِی باشید و بعد بروید من را گزارش بدهید و بعد بیایند دهکردسیتی با مسلسل من را تیکه پاره کنند و آنوقت اوج بدبختی شماست چرا که دیگر شیخکم را از دست داده اید و باید 7348 سال ( این را خواندید هفتادوسه چهل و هشت ، شک ندارم :/)  صبر کنید تا جوجه شیخی همچون شیخ شما زاده شود و راه راست را به سمت شما کج کند :/


 ماه رمضانی نکنید این کارها را حق الناس می افتد گردنتان سره پل صراط دهنتان سرویس می شود -_- آدم نشدید این شب های قدر ؟ آخوند مسجدتان کی بوده ؟ شماره اش را بدهید شخصا اطلاع دهم شما را ارشاد کند :/  هر چند ارشاد شما تسبیح فولادین می طلبد .


از من به شما نصیحت


با هرکسی مثل خودش رفتار کنید تا بفهمد چه اخلاق گوهی دارد -_-


ختم جلسه.


 

موافقین ۲ مخالفین ۰ ۹۴/۰۴/۱۸
D:

نظرات  (۱۸)

ن تو خیلی دخدر خوبی هسدی منم مث تومیباشم
حتی بدتراز تو!!
کصافد زولبیا بامیه نیووردواقعا؟میخواستی بری براش
پاسخ:

یو که اصلا الگوی من هسدی و نمونه ای و مانند و همتایی نداری :******

اختیاری داری !!

نه باو شعور نداشدن اصلا :| یعنی تو بگو من تا لحظات آخر هم امید داشدم :|||

۱۹ تیر ۹۴ ، ۱۸:۲۶ ♛ ♛ آرین ♛ ♛
ما میبینیم اینترنتامون نیست نگو همه رو اونجا نگه داشتن...

+ من عاشق رمز مودم هایی هستم که فقط عدد دارند ^_^
پاسخ:

همه رو کجا نگه داشتن ؟ :|

آری آری ^_^

یو آر سو گود گرل
پاسخ:
تنکیوووو مای گود فرند
۱۹ تیر ۹۴ ، ۰۱:۳۹ آدم ارغوانی
خوبه خوبه....
پاسخ:

نخوندیش...

من میدونم نخوندیش :)))

خوبه ما یه همچین فامیلایی نداریم که باین بگن رمز مودم؟
حتی اگه رمزشم بشون بدیم اونا نمی تونن وصل شن..چون وقتی وای فایشونو روشن کنن اصن چیزی واسشون نمیاد!!!!فقط خودمون می تونیم استفاده کنیم ازش!!!
پاسخ:

اوا o_O

دیگه احتمالا داداشت یه کاریش کرده ...

نه باو این فامیلای ما کفتارن ، تا میان میگن رمز وای فای ؟ :||||||

بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
****** *** *** ** به این خوبی :| خیلیم دلت بخاد
پاسخ:
میزنم فرق سرتا -_-
بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
آنشرلی به شیخ ما توهین کرد ؟ 
*** ****** اجازه میدی نصفش کنم ؟؟ :))
پاسخ:

       زشده -_- تو مرام شیخکم نیست که با منتقدین بد برخورد کنه -_-

بنده خدا یه چیزی گفت یه جوابیم گرفت ... :)

تو برو خودتو ارشاد کن تا رسالمو نکوبیدم تو سرت :)))

دیگه  هم شیخ رو با الفاظ بد صدا نزن :|

آیا من دخدره بدی هسدم ؟؟ 
صد درصد :) اصن مگه تو دختری ؟؟ :| 
دوستان این زامبی رو رد کرده زامبی خواره فرار کنید :|
پاسخ:

   حاج آقا زامبیه پینوکیو :)))))

حاج آقا تسبیح فولادینمو بکوبم تو صورتت ؟ :)))) تسبیح فولادین متبرک شیخ پانی :)))) 

نه پس با این عکسم پسرم :دی چه پسره خوشگلیم من !!!!

تو خودت فرار کن -_- اینا همه بچه محلن زامبی خوارن -_-

یکی ازبرادران گشت ارشاد باید بیاد شمارو جم کنه با وبتون.
پاسخ:

       هه :|||


آخه به توچه که اینترنت اونا باید همون شب تموم میشد؟
پاسخ:

لفظ درست به کار ببر ، حساسم رو الفاظ -_-

چون نت ما رو تموم کردن ، مقابله به مثل کردم

معلومه که دخدر بدی هستی بدترازاونی که فکرش رومیکردم.
پاسخ:

       عه ؟ :)))

خدا چه قدر همکار داره رو زمین :))))

همه قاضی :))))  بعد همشون از نهان و غیب آدم خبر دارن :)))))


من از خودم مطمئن نیستم که قراره برم بهشت ولی ازتویکی خیلی مطزمئنم که ایستگاه جهنم پیاده میشی
پاسخ:

ایشالله که تو میری بهشت ، اونجا رو آباد میکنی :)))

ما هم به جهنم !

۱۸ تیر ۹۴ ، ۱۷:۵۶ تنها همدم ماه
خدایا یکی بیاد منو با کاردک جمع کنه هههه
تو خیلی دخدره خوبی عستی شک نکن :دی
پاسخ:

خدایا یکی بیاد اینو با کاردک جمع کنههههه

میدونم عذیذم فقد میخواسدم تائید کنید ^_^

زامبی خوبه که :| 
من خودم آخوند محلمونم امری داری؟؟
پاسخ:

عه ؟ آخوندی پس :))))

حج آقا خودتو ارشاد کن :دی

۱۸ تیر ۹۴ ، ۱۶:۵۰ رضا خسروی
چه همه طولانی! خوبه قوم و خویش ما نیستین وگرنه بیچاره مودم و اینترنتمون!!
پاسخ:

هوم ...

این قوم که ما رفدیم خونشون قبلا اومدن خونمون وهمچین بلایی سرمون آوردن

واجب بود جبران کنم

اگه من زامبی ام که تو زامبی خواری :||

پاسخ:

برو تا نزدمت مرید اصفهانی زبان دراز -_-

شیخ خود را همی زامبی خطاب کنی و خجالت نکشی ؟:|

اسم و شماره آخوند محلتون ؟ -_-

۱۸ تیر ۹۴ ، ۱۶:۳۲ آدم ارغوانی
برا چن روز غذا تو معدت ذخیره داری الان؟!
پاسخ:
فکر کنم تا روز عید فطر یاری کنه ...
:|||||||||||| :O  
o_O
تو اوضاعت خیلی وخیم است دختر :| هنوز زنده ای ؟؟
من دیگه از تو میترسم :| آدم خوار ، لولو :|
پاسخ:

اگه خدا قبول کنه زنده ام :|||

مگه چیکار کردم ؟ :||||

زامبی -_-

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">